Firma Haberleri

Vortex Kompresör Hannover Messe Fuarı'na Katılıyor.


Vortex Kompresör 8-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Hannover Messe Fuarına katılıyor.

(26 Hall E 29)

Vortex Kompresör 36 Ülkeye İhracat Yapıyor..

Vortex Kompresör Rusya ofisinin yanı sıra toplamda 36 ülkeye temsilcilik bazlı ihracat gerçekleştirmektedir.

Web sitemiz yenilendi...  

Vortex Kompresör'ün kurumsal vitrini www.vortexcompressor.com websitesi modern çizgiler ve yenilikçi tasarımlarla yenilendi…

Ocak ayından bu yana sürülen tasarım ve geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren www.vortexcompressor.com, yenilenen çizgisi, görsel olarak daha canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

Teknolojik olarak da yenilenen site; SEO'ya (Search Engine Optimization) ve java script tabanlı W3C standartlarına uygun, geliştirilebilir altyapı ile üretildi.

Güvenlik açığı bulunmayacak şekilde tasarlanan sitede CSS yapısı aracılığıyla tasarım bozulmadan her türlü içerik güncellemesi ve sayfa düzenlemesi yapılabiliyor.

Üst bir performansa sahip olan Vortex Kompresör'ün yeni websitesi, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari gibi tarayıcıların yanı sıra Android yazılımlı cihazlar, iPad, iPhone, ve BlackBerry'lerle de tamamen uyumlu olarak geliştirildi.


Türkiye'nin İlk Su enjeksiyonlu Yağsız Vidalı Hava Kompresörü WFC

 

Vortex Kompresör iki yıllık arge çalışmasından sonra Türkiyede üretilen ilk su enjeksiyonlu vidalı Oil Free kompresörleri müşterilerinin kullanımına sunmuştur. 22-75 KW arasındaki bu ürün gamı yağsız hava ihtiyacı olan sektörlerde ithalatın önüne geçecektir.

 


1,5 kW'la 22 kW arasında tüm yağsız basınçlı hava ihtiyaçlarınız için VOFS Scroll Kompresörler

Dünya daki gelişmeleri yakından takip eden Vortex Kompresör Scroll yağsız kompresörleri ile Türkiyede yine bir ilki gerçekleştirdi.1,5-37 kw aralığında 10 Bar basınca kadar yağsız hava üreten kompresörler düşük ses seviyesi ile kullancılarına sessiz çalışma ortamı yaratmaktadır.

 


ERS 75 DD Direk Akuple Vidalı Kompresör

Vortex kompresör 75-250 KW aralığında tamamı direk akuple olarak gerçekleştirdiği seri kullancılarına daha sessiz,düşük devirli ve akuplajdan kaynaklı verimsizliği ortadan kaldıran serisini müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

 

 

Etiketler:


Anasayfa | Ürün Arama | Literatür | İletişim | Site Haritası | Google+
Turgut Özal Bulvarı 3129. Sok. No: 18 Sanayi Bölgesi Kazan / ANKARA / TURKEY
Tel : +90 312 814 66 66 (pbx) - Faks : + 90 312 814 45 11
Kompresör Bakımı, Kompresör Fiyatları